Polecamy...

Hurom

1 Luty
2016

Firma Hurom to jeden z największych producentów wyciskarek, który stara się cały czas udoskonalać swoje produkty i wprowadza do sprzedaży nowe urządzenia. Niektóre modele różnią się tylko wyglądem, ale oczywiście mamy pewne propozycje, które są bardziej zróżnicowane i niektóre mają po prostu lepsze możliwości techniczne. W przypadku modeli HF najczęściej mamy tylko używane inne formy estetyczne. Wszystkie urządzenia wykonywane są z doskonałej jakościowo stali szczotkowanej, która będzie się także bardzo dobrze prezentować. Dzięki temu takie urządzenia będą się w kuchni prezentować naprawdę doskonale.

Hurom HG i HF Podstawowe różnice polegać będą oczywiście na tym, że urządzenia mają różny wygląd. Ale oprócz tego mamy także pewne niewielkie różnice w każdym kolejnym wyższym modelu. Podobny silnik montowany będzie w każdym urządzeniu. Jednocześnie wykorzystuje się do produkcji Ultem oraz Tritan a więc takie materiały, które mogą gwarantować, że produkt będzie bezpieczny dla zdrowia, ponieważ materiał nie będzie wchodził w reakcję z kwasami z owoców i tym samym będzie bezpieczny dla naszego organizmu.

Hurom HH - wyciskarka z jednym sitkiem. W przypadku tego urządzenia także wykonywanych będzie 80 obrotów na minutę tak jak w modelach HB i HE. Będzie tutaj jednak inna misa podobna do urządzeń HG oraz HF. Jeśli mowa o drugim sicie to trzeba pamiętać, że w modelu HH go nie będzie. Jest to jedyna taka wyciskarka od marki Hurom, która tego drugiego dodatkowego sita nie posiada. Na urządzeniach marki Hurom przeprowadzone były różne testy i można powiedzieć, żę sprzęt dobrze się sprawdza.

Czy marka Hurom jest dobra?

Na początek jabłka, z których udało się uzyskać sok, który był nieznacznie zagęszczony. Następnie przygotowany ok marchewkowo pomarańczowy. Ze wszystkimi produktami urządzenie radzi sobie dość sprawnie, dzięki czemu urządzenie pracuje wydajnie i nie trzeba czekać na sok jakoś szczególnie długo. Takie urządzenie sprawdzi się więc dobrze, ale w trakcie produkcji soku warto zacząć od bardziej miękkich owoców do tych twardszych, które przepchną pozostałości z tych miękkich produktów. Trzeba wiedzieć, że sok przygotowany z użyciem wyciskarki Hurom będzie się charakteryzował doskonałą jakością i świetnym smakiem. Wyczuwalny miąższ sprawia, że od razu można czuć, że spożywa się rzeczywiście sok pełnowartościowy. Przy szczególnie twardych warzywach takich jak buraki sprzęt musiał już nieco bardziej się wytężyć i czas oczekiwania na sok był dłuższy, ale ostatecznie udało się pozyskać smaczny sok o dobrej konsystencji. Ogólnie więc urządzenia pierwszej generacji marki Hurom rzeczywiście sprawdzają się bardzo dobrze i ocenić można je jako produkty dobre jakościowo, które spełniają nasze oczekiwania.

Autor

Martyna Dąbrowska

Dietetyk, trener personalny.

To może Cię zainteresować